Ons team

Graag stellen we ons voor

Onze consultants zijn dagelijks aan het werk om de beste kandidaten en de beste opdrachten te werven. Op professionele, maar vooral persoonlijke wijze brengen wij onze opdrachtgevers en technische professionals bij elkaar. Daarom stellen wij onze consultants graag aan je voor.

Joep van Rijswick

Sr. Consultant Projects/ Tenders/Large Accounts

Tel. +31433629540

Mob. +31621147591

E. jvanrijswick@flexprof.nl

Lloyd Borgers

Sr. Consultant Industrie/ Werktuigbouwkunde/ Elektrotechniek

Tel. +31433629540

Mob. +31611207642

E. lborgers@flexprof.nl

Jimmy Vriezelaar

Consultant Industrie/ Werktuigbouwkunde/ Elektrotechniek

Tel. +31433629540

Mob. +31611405787

E. jvriezelaar@flexprof.nl

Bram Krichelberg

Consultant Industrie/ Werktuigbouwkunde/ Elektrotechniek

Tel. +31433629540

Mob. +31625055811

E. bkrichelberg@flexprof.nl

Lance Voorjans

Sr. Consultant Bouw/Civiele Techniek

Tel. +31433629540

Mob. +31611490193

E. lvoorjans@flexprof.nl

Scott Nafzger
Marie-Claire Nieskens

Consultant Industrie/ Werktuigbouwkunde/ Elektrotechniek

Tel. +31433629540

Mob. +31615519175

E. mnieskens@flexprof.nl

Vincent Hameleers

Consultant Industrie/ Werktuigbouwkunde/ Elektrotechniek

Tel. +31433629540

Mob. +31615305695

E. vhameleers@flexprof.nl

Stèfanie Leinders
Dominique Bosch

Sr. Consultant Overheid/ Ruimtelijk Domein

Tel. +31433629540

Mob. +31655000598

E. dbosch@flexprof.nl