Ons team

Graag stellen we ons voor

Dagelijks zetten we ons in voor onze medewerkers, het kloppende hart van onze organisatie. Elke collega levert zijn bijdrage, waarbij de een de beste kandidaten en opdrachten werft en de ander onze medewerkers ondersteunt door de zaken goed voor hen te regelen. Samen werken we iedere dag hard om de ambities van Flexprof waar te maken. Benieuwd naar de gezichten achter Flexprof? We stellen ze graag aan je voor.

Joep van Rijswick
Bram Krichelberg

Consultant Industrie/ Werktuigbouwkunde/ Elektrotechniek

Tel. +31433629540

Mob. +31625055811

E. bkrichelberg@flexprof.nl

Dominique Bosch
Jimmy Vriezelaar

Consultant Industrie/ Werktuigbouwkunde/ Elektrotechniek

Tel. +31433629540

Mob. +31611405787

E. jvriezelaar@flexprof.nl

Lloyd Borgers

Sr. Consultant Industrie/ Werktuigbouwkunde/ Elektrotechniek

Tel. +31433629540

Mob. +31611207642

E. lborgers@flexprof.nl

Scott Nafzger
Lance Voorjans

Sr. Consultant Bouw/Civiele Techniek

Tel. +31433629540

Mob. +31611490193

E. lvoorjans@flexprof.nl

Marie-Claire Nieskens

Consultant Industrie/ Werktuigbouwkunde/ Elektrotechniek

Tel. +31433629540

Mob. +31615519175

E. mnieskens@flexprof.nl

Vincent Hameleers

Consultant Industrie/ Werktuigbouwkunde/ Elektrotechniek

Tel. +31433629540

Mob. +31615305695

E. vhameleers@flexprof.nl

Stèfanie Leinders
Sanne Connotte-Bontan

Management Assistent/ Administratie

Tel. +31433629540

Mob.

E. administratie@flexprof.nl

Wendy Legius

Management Assistent/ Administratie

Tel. +31433629540

Mob.

E. administratie@flexprof.nl

Michelle Witvoet

Marketing & Communicatie Adviseur

Tel. +31433629540

Mob.

E. mwitvoet@flexprof.nl

Dana Verbruggen-Pluijmakers
Mitch van Woudenberg